שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

סולם לעליית גג – מה השיקולים שיש לקחת בחשבון?

אם אתם לא בטוחים אם להתקין גרם מדרגות קבוע לעליית הגג או פשוט להתקין סולם נשלף, אתם במקום הנכון. אנחנו ננסה להביא לידיעתכם את כל השיקולים המרכזיים ובסופו של דבר, אנחנו בטוחים שתגיעו לבחירה המושלמת עבורכם.

 

סולם או מדרגות?

 

כיום, המדרגות הקבועות לגג, מיוצרות ממגוון של חומרים בהם, מתכת, עץ או אבן. הם מגיעות כמובן עם מעקה מתאים (על מנת לשמור על בטיחות המשתמשים בהן). הסולמות עשויים מחומרים כמו, ברזל מגלוון, אלומיניום או עץ. ההבדלים הם בשימוש. בעוד שהשימוש במדרגות יכול להיות על בסיס יומיומי, השימוש בסולם יהיה פחות עבור שימוש יומיומי ויותר עבור עלייה לצורך אחסון דברים בעליית הגג או על מנת לסדר ולתחזק את הגג. כך שאחד הדברים שיובילו את הבחירה שלכם בסולם או בגרם מדרגות קבוע, נעוץ בתדירות השימוש שלכם מעליית הגג.

 

סולם לעליית גג

 

הסולם שלנו עשוי אלומיניום איכותי, עומד בתקן הבינלאומי, מתקפל בקלות והתקנתו חד פעמית (ניתן להתקין דרכנו, אם אתם מתגוררים באזור המרכז או ניתן גם לבצע התקנה עצמית). מידות הסולם: 61*23*105 ס”מ. הסולם נפתח לאורך של 3.2 מטר והוא ממותג Telescopic. יש על הסולם אחריות של שנה.
מחיר מבצע על הסולם, אפשר למצוא בדף המוצר שלנו: סולם לעליית גג.

 

התחשבות בגודל החלל

 

העריכו את גודל החלל והתחשבו במיקום של עליית הגג. כך למשל, אם היא נמצאת מעל מסדרון (הנחשב כמקום צר) או מבואה מעל חדרי שינה, ההמלצה היא להתקין סולם נשלף. זאת משום, שבמידה ותתקינו גרם מדרגות קבוע, הוא יתפוס מקום רב בחלל, שגם ככה קטן וצר. את הסולם תוכלו לקפל וכך לחסוך מקום אחסון. בנוסף, כאשר הסולם מקופל, הוא נסתר ולא מפריע כלל בחלל.

 

עליית הגג בשימוש מסחרי

 

אם עליית הגג משמשת לאחסון מוצרים של העסק שלכם ואתם עולים עליה בתדירות גבוהה, אז שווה להשקיע בגרם מדרגות קבוע. אם מרבית הסחורה שלכם לא מאוחסנת בעליית הגג, אלא רק חלק קטן ממנה, אז כדאי בהחלט לשקול התקנה של סולם. הכי חשוב, הקפידו שאתם בוחרים סולם איכותי, שיחזיק לאורך זמן.

 

 

יש לכם שאלות על הסולם שלנו? חייגו כעת: 03-6161026 ונשמח לעזור!

 

סולם מתקפל לעליית גג

 

תפריט נגישות