שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

עלינו

דיל הדילים הוא קודם כל עסק משפחתי והוגן

מזה ארבעים שנה המשפחה שלנו פועלת בעסקים בארץ ובחו”ל בתחומים שונים: ביגוד, כלי עבודה, עסקי מזון ועוד. אנו פועלים כיחידה אחת משומנת ולכל אחד תפקיד משלו אותו הוא עושה במומחיות כבר שנים רבות.
את “דיל הדילים” פתחנו לא מזמן והוא הבייבי החדש שלנו. העסק נולד מתוך אמונה שחדשנות היא המפתח להצלחה ואנו שמנו לנו למטרה לייצר ולייבא כלי עבודה שאין בארץ. בין החידושים שלנו תמצאו סולם שהוא גם עגלה, סולם טלסקופי שמתכווץ לגובה של פחות ממטר ונמתח לגובה של חמישה מטרים, סולם קליל ומקצועי ששוקל 14 קילו בלבד וכל אחד יכול לסחוב ביד אחת, עגלת שוק בעלת שישה גלגלים שעולה במדרגות יחד עם הקניות, מגהץ קיטור חדשני בעל הדלקה רגלית שעולה שליש מהמחיר שהוא נמכר בארץ ועובד פי מאות מונים יותר טוב.

 

את המוצרים שלנו אנו מעצבים בארץ בעזרת המהנדסים הכי טובים בתחומם, מייצרים אותם במפעל שלנו בחו”ל וכשמגיע הדגם, שולחים אותו לבדיקה במכון התקנים הישראלי לקבל את אישורם על מנת לייצר את המוצר בכמויות גדולות. לכל המוצרים שלנו יש תו תקן אמריקאי, אירופאי ואישור מהנדס ממכון התקנים הישראלי. זו הפילוסופיה שעוזרת לנו להשאיר את המוצרים שלנו, חדשניים ככל שיהיו, במחירים הכי טובים שקיימים בשוק הישראלי.

 

כך הצלחנו לייצר מגוון מגהצים בהם מגהץ קיטור עם קרש נשלף ומגהץ אדים עומד שעובדים בצורה מעולה וחסכונית ונמכרים במחיר שלא מגיע אפילו לשליש מהמחיר הנמכר בארץ. הסוד שלנו הוא עיצוב עצמי, ייצור עצמי ומכירה ישירות לצרכן ללא דמי תיווך מיותרים ועלויות מיותרות. אנחנו פועלים כמשפחה שמטרתה להיטיב עם הלקוחות הנאמנים שלה ולהציף את השוק במוצרי איכות זולים. המטרה שלנו היא להפוך את הקונוטציה השלילית של המילה “זול” למשהו חיובי. כי כמו שלמדנו בשנים האחרונות, היקר אינו תמיד איכותי והזול אינו תמיד באיכות ירודה. תראו למשל את הקפה של קופיקס שעולה חמישה שקלים. אני השוותי אותו לקפה מבית הקפה שמתחת לבית שלי שנמכר ב 16 ש”ח. התוצאות מפתיעות…. הקפה של קופיקס טוב יותר! זול יותר! חברתי יותר! הוגן יותר.

 

המהפכה החברתית הגיעה גם לשוק המקצועי. גם בעלי מקצוע יכולים ליהנות מהמהפכה שמחלחלת בארץ בשנים האחרונות.
כבר למדנו שעל כוס קפה לא צריך לשלם יותר מחמישה שקלים, על חולצה לא יותר מכמה עשרות שקלים. אז למה זה הגיוני לקנות מגהץ קיטור ב 1,500 ש”ח, או סולם טלסקופי באלפי שקלים? זו לא אשמתכם שבעל העסק רוצה להרוויח מאות אחוזי רווח, וזה גם לא עניינכם שעלויות היבוא מחו”ל הן יקרות! עניינכם היחידי הוא למצוא חברה טובה, איכותית שמוכרת מוצרי איכות במחירים הוגנים ושווים לכל כיס.

 

דיל הדילים, אנחנו כאן לכל שאלה ועניין.
רח’ נתיבות 11, הרצליה
טלפון: 03-6161026

 

 

תפריט נגישות