שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

6 כלי עבודה שכל שיפוצניק חייב

ענף השיפוצים מגלגל המון כסף מדי שנה. יש ביקוש לעבודות שיפוצים לא רק בקרב המגזרי הפרטי, אלא גם במגזר העסקי והציבורי. עם הזמן, התשתיות משתנות, הבלאי גדל ועל כן יש ביקוש גדול לעבודות שיפוצים המבוצעות על ידי אנשי מקצוע כמו קבלני שיפוצים. אם אתם עוסקים בשיפוצים, אתם בוודאי יודעים כמה חשוב להחזיק בכלי עבודה איכותיים. אז מהם כלי העבודה הבסיסיים שכדאי שיהיו ברשותכם?

עגלת משא

עגלת משא מיועדת לנשיאת משאות במשקלים שונים. היא מתקפלת, חזקה וקלה לנשיאה. באמצעות שימוש בעגלת משא, תוכלו להעביר את החומרים והכלים הדרושים לביצוע עבודת השיפוץ בקלות ובמהירות. אצלנו בחנות “דיל הדילים”, תוכלו למצוא מגוון של עגלות משא בהן, עגלת אלומיניום 4 גלגלים עם כושר נשיאה של עד 150 ק”ג, עגלת משא עם כושר נשיאה של עד 50 ק”ג ועגלת משא אישית עם כושר נשיאה של עד 30 ק”ג.

מקדחה

כל שיפוצניק צריך להיות מצויד במקדחה עם הספק גבוה. אגב, מלבד ההספק, חשוב גם שיהיה מתח של לפחות 18 וולט. מומלץ גם לבדוק את קוטר המקדח המרבי של המקדחה וכמו כן האם היא יכולה לקדוח בחומרים כמו עץ, אבן, מתכת וכו’.

מסור אנכי

באמצעות שימוש במסור, אפשר לבצע חיתוכים מדויקים בקורות וגם בלוחות שונים. ההמלצה היא לבחור במסור שיכול לחתוך קורות ולוחות שהעובי שלהם הוא 10 עד 12 ס”מ.

מפתח צינורות

בדרך כלל, קבלני שיפוצים יודעים לבצע גם עבודות אינסטלציה. על מנת שיהיה אפשר להפעיל לחץ על הצינורות של המים, יש להצטייד במפתח צינורות. יש מפתחות ישרים ויש מפתחות זוויתיים. העדיפות היא להצטייד בשני הסוגים.

מלטשת

באמצעות מלטשת, ניתן לשייף קירות, להסיר צבע שהתקלף ואפילו לנקות חיפוי ריצפה. המלטשת מספקת יעילות גבוהה ואין ספק שכאשר מדובר על שיפוץ דירות, ניתן למצוא שימוש בה לכל מיני עבודות.

מד לייזר

שיפוצניקים רוצים לבצע עבודות מדויקות לחלוטין ועל כל אחד מכלי העבודה שיכול לעזור בכך הוא מד לייזר. מדובר על כלי יעיל ושימושי. יש מד לייזר שמיועד לשימוש חיצוני ויש מד לייזר שמיועד לשימוש פנים.

שורה תחתונה

רכשו כלי עבודה איכותיים ותוכלו להנות משימוש בהם לאורך זמן. את הרכישה, תוכלו לבצע באתרי אינטרנט המוכרים כלי עבודה. לדוגמה, אצלנו ב”דיל הדילים”, תוכלו לרכוש את אחד מכלי העבודה הפופולאריים והמבוקשים ביותר שהינו עגלת משא מתקפלת מאלומיניום. לייעוץ ללא כל התחייבות, נשמח לדבר איתכם בטלפון: 03-6161026

תפריט נגישות