שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

5 מוצרי חשמל קטנים שחייבים להימצא בכל בית

מוצרי חשמל בסיסיים כמו, מקרר, תנור ומכונת כביסה, הם מוצרים שיהיו הבסיס לתפקוד תקין של הבית (לא חשוב אם מדובר על בית קטן או גדול). לצד מוצרי החשמל הללו, יש גם מוצרי חשמל קטנים שגם הם יכולים לתרום לנו לנוחות וכמו כן הם הכרחיים. אז מהם המוצרים האלה?
אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאה…

מגהץ

אין ספק שמגהץ איכותי וטוב, יכול להקל משמעותית על פעולת הגיהוץ (שמרביתנו לא ממש אוהבים). כיום, יש מבחר גדול של מגהצים. יש מגהץ קיטור עם קרש נשלף, יש מגהץ אדים עומד ומגהץ אדים קטן וקומפקטי (מתאים בדרך כלל לנסיעות וטיולים). יש הבדל בולט בין מגהץ אדים למגהץ קיטור והוא תלוי כמובן בטכנולוגיית הגיהוץ. מעבר לכך, אם אין לכם כמויות גדולות של בגדים לגיהוץ, אז מגהץ אדים בהחלט יכול להספיק לכם ואילו אם יש לכם כמויות גדולות של בגדים לגיהוץ וכמו כן אתם משתמשים המון במגהץ, אז ההמלצה היא דווקא לרכוש מגהץ קיטור. כך העבודה תהיה קלה יותר, מהירה ואיכותית.

אצלנו בחנות “דיל הדילים”, תוכלו לרכוש מגהצים חכמים. לדוגמה, מגהץ אדים עומד לגיהוץ בגדים על קולב מיוחד. הגיהוץ מבוצע באוויר וכך יש פחות עומס על הגב. בנוסף, יש לנו גם מוצר דגל שהינו מגהץ קיטור עם קרש נשלף. מדובר על עמדת גיהוץ מקצועית הכולל מגהץ קיטור וקרש גיהוץ. ניתן לבחור איך לגהץ – האם על הקרש או באוויר על הקולב המיוחד המצורף לערכה.

שואב אבק

הוא יכול לסייע לכם בניקוי הבית בקלות וביעילות. רכשו שואב אבק שיהיה חזק, איכותי ועם עוצמה חזקה. כך תוכלו לנקות אבק ולכלוך במינימום מאמץ. העדיפות היא לרכוש שואב אבק אלחוטי, ללא צורך בחיבור חשמלי.

מיקרוגל

כיום, סביר להניח שלא תמצאו בית, שאין בו מיקרוגל. מדובר על מכשיר חיוני שחשוב שיהיה בכל בית. בזכות שימוש במיקרוגל, ניתן לעבוד בצורה נוחה במטבח, לחמם אוכל במהירות וכו’.

מיקסר חשמלי

אם אתם רוצים לאפות חלה מדי פעם או להכין עוגה, אתם בוודאי צריכים שיהיה לכם מיקסר חשמלי. הוא יכול לחסוך לכם זמן וגם כאבים בידיים. יש מגוון של סוגים ודגמים בכל מיני מחירים. בחרו מיקסר שיהיה חשמלי ועם פונקציות מתקדמות.

בלנדרים

הוא הכרחי על מנת לבשל מאכלים שונים, לטחון מאכלים למרקם נוזלי, הוא מצוין עבור הכנת שייקים בריאים. מחירו לא יקר וכן אין ספק שמדובר על מוצר הכרחי שרצוי שיהיה בבית.

קומקום חשמלי

אם אין לכם מתקן מים, קומקום חשמלי הוא מוצר חשמלי שרצוי שיהיה לכם. הוא מאפשר להגיע לטמפרטורת רתיחה מקסימאלית, הוא לא דורש תחזוקה והוא יכול לבצע את פעולת החימום בקלות ובמהירות.

תפריט נגישות