שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

5 כלי עבודה שצריכים להיות אצלך ברכב

זה שיש רכב עבודה חדיש, זה עדיין לא בהכרח אומר שהרכב כולל בתוכו את כלל כלי העבודה שאתם צריכים במהלך יומכם. ואם אתם מחפשים אחר כלי עבודה שצריכים להיות בכל כלי רכב מסחרי או רכב עבודה, הגעתם למקום הנכון. בואו נדבר על זה.

בין אם אתם מחפשים אחר רכבים מסחריים למכירה או רכבי עבודה מסוג אחר, יהיה חשוב לוודא כי הרכבים מצוידים בכלי העבודה הנכונים. למשל, מברגים וברגים. מברגים משמשים למגוון מטרות. החל מתיקונים ביתיים ועד תיקוני רכב, הם יכולים להתמודד עם עומסים של כל מיני עבודות תיקונים ואחזקות. בואו נבין למה צריך מברג וברגים ברכב.

  1. מברגים וברגים ברכב עבודה

ייתכן שאתם מחפשים אחר רכבים מסחריים למכירה ואולי פרטיים, אבל ישנם כלי עבודה מסוימים שחייבים להיות בכל רכב. מברג הוא סוג של כלי עבודה המשמש הן בבנייה והן בעבודות הנדסיות כדי להדק או לשחרר ברגים, להדק או להחזיק חלקים יחד ולפתוח או לסגור ברגים.

מברג מגיע במגוון רחב של צורות וגדלים. ישנם סוגים רבים ומגוונים של מברג. ישנם מברגי פיליפס, מברגי עם ראש שטוח, מברגים משולבים ועוד. מברגים הם אחד הכלים הרבגוניים ביותר שיש. הם משמשים למספר משימות, כולל הידוק ברגים, התרופפות ברגים, הסרת מסמרים והברגה או הברקה של מחברים מושחלים.

  1. ג’ק להרמת הרכב

כל אחד ואחת צריכים לדעת כיצד להשתמש בג’ק להרמת הרכב במקרה של תקר (פנצ’ר). אם יש תקר בגלגל הרכב, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם מצב של היתקעות בשולי הכביש. אם אין לכם ג’ק מקורי ברכב, אתם יכולים לרכוש ג’ק חלופי באחת מחנויות החלפים של רכבים. כשרוכשים רכבים מסחריים למכירה או פרטיים, תמיד כדאי לוודא שהרכב כולל גם ג’ק.

  1. פנס חזק לכל מקרה שלא יבוא

לכל מקרה שלא יבוא, יהיה כדאי להחזיק פנס אישי בתוך הרכב שלכם. פנסים יכולים לסייע לכם ברגעי מצוקה בלילה, מה שיכול לפעמים ממש להציל חיים. אם אתם מעוניינים לרכוש פנס לרכב, תוכלו למצוא כאלו בחנויות הטיולים השונות וחנויות כלי עבודה.

  1. שואב אבק קומפקטי ונייד לרכב

בין אם מדברים על רכבים מסחריים למכירה או רכבים פרטיים, יהיה כדאי להחזיק ברכב שואב אבק קומפקטי. שואבי האבק יוצרים סדר וניקיון, מה שמבורך בכל רכב ורכב. רכב עבודה או פרטי, חשוב שהוא יהיה שמור ומסודר.

  1. סט של פליירים לרכב

מחפשים אחר רכבים מסחריים למכירה או רכב פרטי? כך או כך, יהיה כדאי להחזיק גם סט של פליירים לרכב. הפליירים יוכלו לחץ אתכם ממצבים בהם צריך לשחרר ולהדק חיבורים שונים ברכב. והכי חשוב, תחזיקו ברכב שלכם ערכה של תיקון מהיר של תקרים (פנצ’רים).

תפריט נגישות