שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

שמירה על בטיחות העובדים כאשר מבצעים עבודה בגובה

ביצוע עבודות בגובה רב זהו דבר שעלול להיות מסוכן בעבור רבים. על מנת להתמודד עם הדבר ובצורה המוצלחת ביותר כל אחד מכם צריך לדאוג לכך שהעניין יקבל את מלוא תשומת הלב. הרי בוודאי תהיו מעוניינים להבטיח שהכול ילך בדיוק לפי התכניות שלכם, דבר שיהיה ממשי וזאת אם תפעלו בצורה כזו לפיה תחפשו אחר מענה טוב מספיק בכל הנוגע לדבר. כלומר תצטרכו לוודא כי אתם דואגים להיעזר בפריטים הנכונים ולא מתפשרים על כך.

סוגי עבודות בגובה

יש מגוון רחב של עבודות בגובה, להלן מספר דוגמאות:
התקנת גגות סולאריים למבנים פרטיים, ציבוריים ומוסדיים
-עבודות צביעה וטיוח קירות
-עבודות מיזוג וחשמל
-ניקיון חלונות של בניינים גבוהים
-עבודות איטום, חיזוק ומיגון ומבנים
-ועוד…

מהו הדבר החשוב ביותר לשם שמירה על בטיחות?

 

כל אחד מכם צריך לקחת בחשבון כי סולם מתקפל כפול יהיה בעל חשיבות ובצורה יוצאת דופן. הרי כך יתאפשר לכם להבטיח כי תהיו במצב הנכון מצדכם ותוכלו להבטיח את עצם זה שתהיו במצב מוצלח. כיום ישנם לא מעט סולמות שונים אשר נמכרים לצרכים שונים ובסופו של דבר ניתן לראות כי סולם מתקפל לשם ביצוע עבודה בגובה זהו הפריט החשוב והבסיסי ביותר שתצטרכו לרכוש. אלו מכם שידאגו לכך יוכלו להיות בטוחים כי יהיה מדובר בצעד חכם.

 

נעליים וביגוד נוח לביצוע העבודות

 

אלו מכם שיהיו מעוניינים להבטיח את הבטיחות שלהם ובכל היבט יצטרכו לדעת כי ישנה חשיבות רבה לנעליים ולביגוד אשר ילבש. כמו כן, יש להצטייד בציוד בטיחותי הכולל בין השאר רתמת בטיחות וגם קסדה לראש (זו צריכה להיות מאווררת ועם משקל נמוך והיא תספק הגנה בפני נתזי מתכת) או כובע מגן מתאים.

 

עבודה בטיחותית – לפני כל דבר אחר

 

הביטחון של צוות העובדים שלכם הוא החשוב ביותר, כאשר מדובר על ביצוע עבודות בגובה. על כן, מומלץ להיעזר בציוד המתאים וכמו כן לדאוג שהצוות עבר הדרכת בטיחות מסודרת. אל תקלו ראש בכך, שכן כל שנה אנו שומעים על המון תאונות עבודה שהתרחשו בגלל אי שמירה על כללי הבטיחות. יישמו את כל הכללים הנדרשים וכך תהיו בטוחים שאתם מעניקים לעובדים שלכם את מלוא ההגנה, כאשר הם מבצעים עבודות בגובה.

 

סולמות טלסקופיים

לרכישה מהירה, חייגו כעת: 03-6161026

לצפייה בדף המוצר, הקליקו כאן

תפריט נגישות