שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

רשימת דברים שחייב לקחת לים

עונת הרחצה נפתחה וזה הזמן ללכת לים וכמה שיותר. אז מהם הדברים שישמשו אתכם בעונת הרחצה ואתם הכי חייבים לקחת אתכם? המשיכו בקריאת המאמר וגלו…

יוצאים מהבית עם עגלת קמפינג לים

אם אתם הולכים לים עם כל המשפחה, תוכלו לקחת את הציוד שלכם עם עגלת קמפינג לים. לעגלה כושר נשיאה של עד 80 קילו, שכבת בד כפולה ו-4 גלגלים חזקים ואיכותיים. העגלה מתקפלת ונפתחת בקלות ומוכנה לעבודה תוך מספר שניות. היא מתאימה לכל תא מטען ותוכלו לשים בה את כל הציוד שלכם ופשוט להעביר אותו בקלות מהרכב אל המיקום המבוקש. מעוניינים לרכוש את העגלה במחיר מיוחד? חייגו אלינו: 03-6161026.

משקפי שמש

חשוב מאוד להצטייד במשקפי שמש שיש להן ציפוי אנטי ריפלקס, שיגן על העיניים מפני קרינת השמש החזקה. יש גם לרכוש לילדים משקפי שמש, במידה ואין להם.

קרם הגנה

אל תשכחו לשים קרם הגנה. קרם כזה יכול להגן ולשמור על העור מפני קרינת השמש. ההמלצה היא להשתמש בקרם הגנה עם 30 אחוז הגנה.

מים

בימים חמים, אנו מאבדים לא מעט נוזלים. על כן, חשוב מאוד לקחת מים ולשתות גם כשלא מרגישים צמאים. ההמלצה היא לשתות ליטר וחצי מים לפחות.

אוכל

אפשר לקחת צידנית עם אוכל קל כמו פירות, ירקות, חטיפים, פיצוחים וכו’. ככה תוכלו לנשנש אוכל טעים ולהנות מהמראה המדהים של הים.

משחקים

אפשר ואפילו מומלץ לקחת אתכם מטקות או צלחת מעופפת. אין יותר כיף מלשחק את המשחקים האלה על חוף הים. אם אתם פחות מתחברים למשחקים האלה, אפשר גם לקחת משחקי קופסה ומשחקי קלפים. אלו יעבירו לכם את הזמן בהנאה ובכיף.

תפריט נגישות