שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

על טיפים לגיהוץ קל ומהיר עם סטימר (מגהץ אדים עומד)

החגים בפתח וערימות הבגדים מחכות לגיהוץ? דעו שבמידה ותשתמשו במגהץ איכותי, משימת הגיהוץ יכולה להפוך לפשוטה ביותר. בשנים האחרונות, יצא לשוק מוצר חדש יחסית, בשם סטימר. מדובר על מגהץ אדים עומד המגיע עם קולב מיוחד ותפס לתליית הבגדים. כל הגיהוץ נעשה בעמידה, ללא הצורך בקרש גיהוץ. בזכות הסטימר, אנחנו יכולים להבטיח לכם שהגיהוץ כבר לא יהיה מעייף ומייגע עבורכם, אלא להיפך – אתם תלמדו לאהוב את משימת הגיהוץ.

בינתיים, עד שתרכשו לכם סטימר, תנו לנו לשתף אתכם, בטיפים מצוינים לגיהוץ מושלם. אנחנו מתחילים!

 

טיפ ראשון – התייחסות לסוג הבד אותו אתם מגהצים

 

זכרו את שלושת הכללים הללו: במידה ואתם מגהצים חולצות כותנה, יש להשתמש בחום גבוה של המגהץ, במידה ומדובר על חולצות מצמר, יש להשתמש בחום בינוני של המגהץ ואילו במידה ומדובר על חולצות משי או פוליאסטר, יש להשתמש בחום נמוך של המגהץ.

 

טיפ שני – גיהוץ חולצות עם צווארון

 

התחילו את הגיהוץ קודם כל בצווארון החולצה. קודם גהצו את חלקו האחורי ורק אחר כך, את חלקו הקדמי. את חזית החולצה ואת החלק האחורי שלה, יש להתחיל לגהץ מהחלק העליון ולרדת מטה לחלק התחתון. את השרוולים, נסו ליישר עד כמה שאפשר ואז לגהץ אותם.

 

טיפ שלישי – הענקת ריח אהוב לבגדים שלכם

 

אם יש בושם אהוב עליכם והייתם רוצים שהריח שלו יהיה גם בבגדים, כל שתצטרכו לעשות הוא לטפטף ממנו מספר טיפות אל תוך הפתח במגהץ, בו אתם ממלאים מים. מה שיקרה הוא, שבמהלך הגיהוץ, הבושם יתפזר על הבגד בעקבות הגיהוץ ויעניק לו ריח נפלא.

 

טיפ רביעי – איך להיפטר ממסטיק שנדבק לבגדים?

 

אם יש לכם ילדים, סביר להניח שקרה מקרה ונדבק להם מסטיק לחולצה או למכנסיים. אל תדאגו, אפשר לטפל בעניין בקלות רבה. כל שיש לעשות הוא להניח נייר פרמגנט, במקום בו דבוק המסטיק. לאחר מכן, לחמם את המגהץ לחום גבוה ולגהץ את הנייר. מה שיקרה הוא שהמסטיק ייפרד מהבד בקלות ולא ישאיר שום סימנים.

 

לרכישת סטימר, הקליקו כאן

יש לכם שאלות על המוצר? חייגו כעת: 03-6161026 ונשמח לעזור

מגהץ אדים עומד - דיל הדילים

 

תפריט נגישות