שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

על בחירות סולמות וכלי עבודה שונים לשיפוץ הבית

עומדים לפני שיפוץ של הבית? אם אתם רוצים לחסוך בהוצאות ולבצע חלק מהשיפוץ בכוחות עצמכם, הגעתם אל המקום הנכון. לפעמים לא צריך ארגז כלים מאובזר באופן מלא בכדי לבצע עבודות שיפוצים, אתם יכולים גם להחזיק ארגז כלים עם כמה כלי עבודה בסיסיים שישמשו אתכם גם בשיפוצים הללו, וגם לצורך התחזוקה של הבית באופן שוטף, ולבצע מגוון רחב של עבודות ללא כל בעיה.

 

אחד מכלי העבודה שלא תוכלו להכניס אל ארגז הכלים שלכם, אך בהחלט מדובר בכלי עבודה שחשוב שיהיה בכל בית, הוא סולם. בעזרת סולם איכותי תוכלו לבצע עבודות צבע בקלות רבה יותר, לתלות דברים שונים בגובה, לבצע תיקונים רבים ועוד מגוון רחב של פעולות בזמן השיפוצים. ובכלל, בכל בית כדאי להחזיק סולם איכותי ומקצועי. הוא ישמש אתכם רבות לאחר מכן ותוכלו לשמור אותו לאורך שנים רבות מאוד.

 

קודם כל בטיחות

 

כאשר אתם בוחרים סולם לבית, הדבר הראשון שאתם צריכים להסתכל עליו הוא נושא הבטיחות. אתם יכולים למצוא מגוון רחב של סולמות בחנויות השונות, ולמצוא טווח נרחב של מחירים, אך לפני שאתם בוחרים בסולם הזול ביותר, בדקו האם הוא באמת עונה על דרישות הבטיחות בכדי שתוכלו לבצע בעזרתו את העבודה ללא כל בעיה.

 

סולם שאינו בטיחותי עלול לסכן אתכם בצורה משמעותית מאוד ולפגוע בבריאות שלכם בזמן עבודות השיפוצים. לכן, גם אם הוא מוצע לכם במחיר זול יותר, כאשר מדובר בנושא הבטיחות, אל תנסו לחסוך.

 

סולם מתכוונן למגוון רחב של עבודות

 

עוד דבר שכדאי לדעת הוא שאם אתם כבר רוכשים סולם חדש, כדאי לרכוש סולם מתכוונן שיכול להגיע לגובה הנדרש לכם כך שבעזרתו תוכלו לבצע מגוון רחב של עבודות בבית בקלות ובנוחות. היום ניתן למצוא סולמות מתכווננים שיכולים להגיע לגבהים שונים ולהתקפל לצורות שונות, כך שבכל חנות תוכלו למצוא סולם מהסוג המתאים לכם ולהשקיע את הכסף שלכם במוצר שיכול ללוות אתכם לאורך שנים רבות ובעזרתו תוכלו לבצע כל עבודה. בנוסף, שימו לב כי הוא חזק מספיק עבור המשקל שלכם ויכול גם לשאת ארגז כלים מאובזר כך שיהיה לכם נוח לעבוד איתו.

 

ארגז כלים מסודר ונוח

 

אם התחלתם לחפש ארגז כלים מאובזר עבור עבודות השיפוצים שלכם, בוודאי הבחנתם במגוון רחב של ארגזים כאלו. חשוב לבחור ארגז שיוכל להכיל את כל כלי העבודה בהם אתם משתמשים עכשיו, וגם כלי עבודה שתרכשו בעתיד. אל תרכשו ארגזים גדולים מידי אם אין לכם הרבה כלים, זה רק יגרום לכם לסרבול וחוסר נוחות, ומצד שני, אל תרכשו ארגזים קטנים מידי שלא יצליחו להכיל את כל הציוד שלכם ותאלצו לחלק אותו בין כמה ארגזים, מה שיגרום אי נוחות אפילו רבה יותר, במיוחד בעבודה על סולם.

תפריט נגישות