שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

סקירת מוצר שלנו – מגהץ קיטור עם קרש נשלף

מה ההבדל בין מגהצים שעובדים על אדים למגהצים שעובדים על קיטור ואיך תקלו על משימת הגיהוץ.

אם בעבר מגהצים שעבדו על קיטור שימשו בעיקר במוסדות ובמקומות תעשייתיים, הרי שכיום הם הפכו למוצר מבוקש גם בבתים פרטיים. למרות שמגהצים אלו נחשבים ליקרים ולפעמים גם איטיים יותר מבחינת זמן חימום המים, הרי שהתוצאה המתקבלת עולה על החסרונות.

כך תקלו על משימת הגיהוץ

חוויית הגיהוץ במגהץ קיטור שונה משמעותית מגיהוץ במגהץ אדים ואלו הם חלק מהיתרונות:

יעילות – מגהץ קיטור מאפשר גיהוץ איכותי ויעיל יותר ביחס למגהצים אחרים.

מהירות – בשל כמות האדים הגבוהה היוצאת בכל לחיצה, זמן הגיהוץ לכל פריט מתקצר משמעותית. יתרון זה משמעותי במיוחד לאנשים הצריכים לגהץ באופן יומיומי, אך גם עבור אלו שמגהצים בתדירות נמוכה ומעוניינים לסיים עם מלאכה זו כמה שיותר מהר.

ללא מאמץ – השימוש במגהץ קיטור קל, נוח ואינו מצריך מאמץ.

מיכל מים גדול – מיכל המים הגדול הנמצא במגהצי קיטור מספיק לכמות גדולה של בגדים וכך אין צורך להפסיק באמצע פעולת הגיהוץ כדי למלא מים, כפי שקורה במגהצים אחרים עם מיכל קטן.

נוחות – מגהצי קיטור קלים לתפעול והם אינם תופסים מקום רב. בנוסף, יש מגהצי קיטור המגיעים עם קרש מובנה, שניתן לשלוף בשעת הצורך ולגהץ עליו.

מגהץ קיטור עם קרש נשלף – מה היתרונות?

מגהץ קיטור עם קרש נשלף, הוא למעשה מתקן המגיע עם קרש גיהוץ שאפשר לקפל ועם מקום מובנה למגהץ. מגהץ מסוג זה מקנה חוויה אחרת לגמרי של גיהוץ, מכיוון שהכל נמצא ביחד באותו מתקן ואפשר להזיז אותו בקלות ממקום למקום. בנוסף, בראש המתקן יש מעמד לקולבים וכך אפשר לתלות את פריטי הלבוש המגוהצים מיד, מבלי שיתקמטו. יתרונות נוספים הם שהמתקן אינו מצריך מקום רב, מכיוון שהקרש מתקפל ואפשר לשלוף אותו רק כשמתחילים את פעולת הגיהוץ.

יתרון ייחודי למגהץ זה, הוא שאפשר להשאיר את הקרש בצורה אנכית ולגהץ בעמידה. פונקציה זו יעילה במיוחד לפריטים כמו מעילים, שמלות וכו’.

בשל יתרונותיו הרבים ונוחות השימוש, מגהץ קיטור עם קרש נשלף הופך למוצר מבוקש יותר ויותר, גם לשימוש בבתים פרטיים.

 מגהץ קיטור עם קרש נשלף

 

תפריט נגישות