שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

סודות גיהוץ למראה מטופח ואלגנטי

מכירים את אלו שהבגדים שלהם תמיד חלקים מקפלים וקמטים ורוצים לדעת מה הסוד שלהם?


סודות הגיהוץ נחשפים וכעת גם אתם יכולים לגהץ בקלות ובמהירות את הבגדים, כדי לשמור על מראה מטופח ומסודר. עם מגהצי האדים המתקדמים וירידת המחירים של מגהצי הקיטור, מלאכת הגיהוץ מעולם לא הייתה קלה יותר.


סודות הגיהוץ


הדרך הקלה ביותר לגהץ בגדים היא באמצעות מגהץ קיטור סטימר. מגהץ כזה עובד על שחרור אדים בכמות גבוהה ומאפשר ליישר כל פינה בבגד בקלות ובמהירות. אולם לפני שפונים לרכוש סטימר, יש סודות נוספים שעוברים מאחד לשני והגיע הזמן לכתוב אותם בצורה ברורה, כך שכולם יוכלו ליהנות מהם.


מראה מגוהץ מתחיל לא רק בחיבור המגהץ לשקע החשמלי, אלא לפני כן, בפעולת הכיבוס והייבוש. כדי למנוע מהבד להתקמט לגמרי במהלך הכביסה, יש לבחור בפעולת סחיטה עדינה ולאחריה תליית הבגדים ולא קיפולם. גם המייבש יכול לתרום למראה בד חלק. אחד הטיפים הוא להכניס את הבגד המקומט למרכך למספר דקות, ובסיום הפעולה תחכה לך הפתעה נעימה.


סדר פעולות


לכל בגד יש שיטת גיהוץ משלו, אך באופן כללי רצוי להתחיל לגהץ את החלקים הבולטים בבגד כמו כיסים, צווארון, שרוולים וכן הלאה ורק לאחר סיום גיהוץ חלקים אלו, לעבור לגהץ את יתרת הבגד.


לאט זה מהר


נכון, המטרה היא לגהץ כמה שיותר פריטי לבוש במינימום זמן, אולם חשוב לדעת שהעברת מגהץ במהירות אינה מסייעת להחלקה טובה של קפלים וקמטים לאורך הבד. לשם כך חשוב דווקא להעביר את המגהץ לאט, כדי שהבד יוכל לספוג את החום ולהימתח כתגובה. ביצוע הפעולה באופן זה במשך מספר פעמים תהפוך להרגל וקצב הגיהוץ שלכם יעלה.


באותו אופן, חשוב להמתין בסבלנות עד שהמגהץ יגיע לטמפרטורה הרצויה. הפעלתו לפני כן יכולה לגרום במקרה הטוב לגיהוץ לא יעיל ובמקרה הרע לחריכת הבד. במידה ומדובר במגהץ אדים, כדאי לציית לכלל זה גם כאשר ממלאים את מיכל המים באמצע הגיהוץ, אחרת תראו סימני מים על הבגד.


מראה מטופח ומסודר מתחיל בבגד נקי ללא קמטים וקפלים. נסו לגהץ לפי הטיפים שפורטו במאמר זה ותראו בעצמכם כיצד אפשר לעשות זאת בקלות, גם באופן יומיומי.

 

 

תפריט נגישות