שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

מה ההבדל בין סוגי עגלות המשא?

יש סוגים שונים של עגלות משא וכדאי לדעת איזה סוג ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר, לפני שממהרים לקנות.


עגלות משא הן כלי עבודה חשוב, המשמש לשינוע חפצים כבדים או מספר רב של חפצים. עגלות משא יכולות לשמש גם בעלי מקצוע, אך לא נדיר למצוא אותם גם בבתים פרטיים. אם התעורר אצלכם הצורך בעגלות משא, חשוב לדעת אילו סוגים קיימים כיום וכיצד לבחור בסוג שיתאים לכם.


כך תבחרו עגלות משא


לכל אדם או עסק יכול להיות צורך אחר בעגלת משא, ולכן חשוב להתאים בין סוג העגלה למשימות שהיא מיועדת לבצע. לשם כך יש לדעת מהם ההבדלים בין עגלות המשא השונות וכיצד הבדלים אלו ישפיעו על הצורך שלכם. מרבית ההבדלים נובעים מהחומרים מהם עשויות העגלות, הגודל שלהן והצורה. שלושת המאפיינים הללו יוצרים ביחד את הפונקציונאליות של כל עגלת משא.


סוגי עגלות משא:


עגלת משא מתקפלת – מתאימה כאשר צריך לסחוב את העגלה ברכב או לאחסן אותה במקום צר וקטן. לרוב עגלות אלו עשויות מאלומיניום ופלסטיק והן מגיעות במגוון מידות ובאיכות משתנה בהתאם ליצרן. עגלה כזו מתאימה מאד לחברות הובלה, חנויות ולאנשים פרטיים המחפשים עגלת משא לשימוש ביתי.


עגלת משא מברזל – עגלת משא עשויה מברזל היא עגלה חזקה ועמידה, המתאימה במיוחד לאנשי מקצוע הנעזרים בעגלות משא באופן קבוע ובתדירות גבוהה. עגלת ברזל מאפשרת לשנע בקלות מטענים במשקלים שונים, אך מכיוון שברזל עלול להחליד יש להקפיד לאחסן אותה במקום שאינו חשוף לרטיבות או לחות ולקחת בחשבון שעם הזמן יהיה צורך להחליף אותה.


עגלת משא להובלה – נקראת גם עגלת פלטפורמה והיא מיועדת להובלת מטענים גדולים במשקל כבד. סוג זה של עגלת משא יכול להיות מתקפל או רגיל.


מה עוד חשוב לדעת לפני שקונים עגלת משא?


כדי להיות בטוחים שהמוצר שתקנו הוא איכותי ועמיד, כך שיוכל לשמש אתכם לשנים רבות, חשוב לקנות עגלות משא מחברה או מותג מוכרים ובעלי שם, המצרפים אחריות לכל קנייה של עגלת משא. כמו כן, יש לאחסן את העגלה במקום סגור שאינו חשוף לגשם או לשמש בין שימוש לשימוש.


אין סיבה לרכוש עגלת משא כבדה ומסורבלת אם היא מיועדת לשימוש ביתי ואין טעם להשקיע בעגלת משא מפלסטיק כאשר יש צורך להוביל מטענים כבדים. לכן, בדקו היטב איזו עגלה תשרת אתכם על הצד הטוב ביותר ומהיכן כדאי לקנות אותה.

 

תפריט נגישות