שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

לרכוש מגהץ נוח ויעיל!

אם אתם עומדים לרכוש מגהץ המאמר הבא מיועד לכם. כאן תקראו על השיקולים שאתם צריכים לשקול, לפני שאתם בוחרים את המגהץ שלכם.

 

שוק מוצרי החשמל הוא שוק דינמי ותוסס. מגוון עצום של מוצרים מוצעים למכירה ומאתגרים אותנו, הלקוחות, כאשר אנחנו מעוניינים לבצע רכישה. כיצד לאתר את המכונה המתאימה והטובה ביותר לנו? כיצד נזהה מהו המכשיר שעונה על הדרישות שלנו והוא יוכל לשמש אותנו נאמנה לאורך זמן? איך נהיה בטוחים שאנחנו בוחרים במוצר מתאים שישמש אותנו כראוי? קראו על כך להלן.

 

כיצד בוחרים מגהץ?

 

יצרן – חשוב לבדוק מיהו היצרן שעומד מאחורי המוצר. כיוון שאין להשוות מוצר שיוצר על ידי חברה מוכרת ובעלת שם, למוצר שיוצר על ידי יצרן עלום שם. כאשר אתם בוחרים מוצר שאתם מכירים את היצרן ואת המוצרים שלו, תוכלו להיות בטוחים יותר בדבר איכות המוצר שתקבלו. בין אם בחרתם במגהץ שולחני ובין אם במגהץ תליה הנקרא סטימר בחרתם, חשוב להיות בטוחים שבחרתם במוצר של יצרן אמין.

 

מפרט – לכל מוצר חשמלי יש מפרט שונה. מה ההספק של המוצר? כמה חשמל הוא צורך? עיינו במפרט וודאו כי המגהץ מתאים לצרכים שלכם.

 

אדים / קיטור – בקטגורית המגהצים הביתיים קיימים שני סוגים עיקריים של מגהצים. מגהץ קיטור ומגהץ אדים. מגהץ הקיטור מצויד במכל המיועד לאחסון המים ולחימומם. באמצעות צינור זורמים המים והופכים לקיטור בגוף המגהץ. במגהץ אדים המים נמצאים בתוך המגהץ עצמו ומתחממים לאדים.

 

עלות – כאשר בוחנים את המגהצים יש לשים לב לעניין המחיר. מגהץ אמנם נחשב למוצר חשמלי קטן, אך ניתן להבחין במגהצים בטווח רחב של מחירים. המחירים בהחלט עשויים לספר על איכות המוצר ועל חווית השימוש בו. עליכם למצוא את המגהץ שמתאים למסגרת התקציבית שלכם.

 

הרגלי גיהוץ – לכל משפחה ולכל אדם יש הרגלים אחרים בנוגע לגיהוץ. יש אנשים שמעבירים גיהוץ קליל ומסתפקים בזה. אחרים משקיעים בגיהוץ יסודי לכל פריט ופריט. ויש את אלו ששולחים כל פריט למכבסה. התאימו את המגהץ להרגלים שלכם.

 

בחרו מגהץ איכותי ומתאים לשימוש שלכם!

לצפייה במגהצים שלנו, הקליקו כאן

 

c700x420

 

 

 

תפריט נגישות