שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

כל מכשירי העבודה, הריהוט וגריל הגז לחצר הפרטית שלכם

אם אתם מחפשים אחר האפשרויות של שדרוג החצר הפרטית, יש לכם לא מעט אופציות בפניכם. יחד עם זאת, אתם לא תרצו לרכוש כל כלי עבודה לשימושכם, או כל גריל גז. אתם תרצו לדעת שאתם בוחרים את המוצרים האיכותיים ביותר וכלי העבודה הטובים ביותר.

בין אם אתם צריכים לרכוש כלי עבודה לחצר, או שמא בכלל גריל גז מקצועי, צריך לדעת מה רוכשים ומדוע. ישנם גרילים עם 3 מבערים, גרילי גז עם יותר מבערים וגם בכלל גרילים שמחוברים לחשמל. בסופו של דבר, גריל גז בימינו נחשב המומלץ ביותר עבור סוגים רבים ושונים של בישולים. בין אם אתם מתכוננים להפוך סטייקים או חציל על הגריל, אתם תקבלו את הטעם האותנטי הזה שכולנו כל כך מכירים ואוהבים. המלצה שלנו? חצילים על האש של גריל גז איכותי.

אם שאלתם את עצמכם כמה עולה גריל גז מקצועי לחצר, התשובות הן מגוונות. תוכלו לרכוש גריל גז עם 3 מבערים, שנחשב בימינו כבר כמעט סטנדרטי. שלא תבינו אונו לא נכון, זה לא שגריל עם 3 מבערים הוא לא מספיק טוב. ממש לא. פשוט ישנם גם גרילים נוספים עם מספר רב של מבערים, שעושים עבודה מצוינת גם הם. גריל 3 מבערים עשויים בדרך כלל מנירוסטה.

בין אם אתם רוכשים גריל עם 3 מבערים, 4 מבערים או יותר, כדאי לדעת שחומר הנירוסטה מייצר ומשמר חום גבוה במיוחד. למשל, גריל עם 3 מבערים מסוגל לייצר חום של 14,000 BTU למבער. חישוב זריז? סה”כ 42,000 BTU של עוצמת חום רצינית ביותר. תוכלו גם לרכוש גריל עם מכסה שקוף, שבעצם מאפשר לכם לראות מה קורה עם החצילים בזמן שהם מתבשלים על האש.

כמובן, רשתות הצלייה של גריל מקצועי בדרך כלל יהיו עשויות ברזל יצוק, מה שמאפשר פיזום נכון ואחיד של החום היוצא מהמבערים ושל האש. בגריל מקצועי בדרך כלל גם יהיה לכם הצתה נפרדת לכל מבער ומבער. באופן הזה, אתם תוכלו להחליט אם אתם מעוניינים להשתמש ב-4 מבערים, 5 מבערים או אפילו יותר.  כמובן, האופציה הזו של הצתה נפרדת לכל מבער היא ממש לא חובה. בואו נגיד ככה, אתם תוכלו לעבוד יופי כאשר כל המבערים פועלים סימולטנית. באשר למחירים של גריל גז מקצועי, כדאי לדעת שהמחירים מתחילים בטווחים של 2,500 ₪ לגריל עם 3 מבערים, ועד 8,000 ₪ בממוצע לגרילים מסוגים אחרים.

במקביל, אנחנו תמיד נמליץ לכם גם על רכישת כלי עבודה מקצועיים לגריל. באותה חנות שאתם רוכשים כלי עבודה לגינה ולבית, תוכלו גם לרכוש כלי עבודה וניקוי לגריל.

תפריט נגישות