שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

כל מה שרציתם לדעת על אלומיניום

אלומיניום הוא סוג של מתכת, בה נעשה שימוש נפוץ בתעשייה ובעיצוב הבית, כל זאת תודות לתכונות שלו, המאפשרות לעשות בו שימוש רב. הוא קל משקל, מגיע לנקודת התכה בטמפרטורה של 660 מעלות ונחשב למתכת נוחה ורכה לעבודה. כל זאת תודות לשתי תכונות מרכזיות שיש לו – סף התחמצנות גבוה, הגנה מפני קורוזיה ויכולת חישול פשוטה יחסית בהשוואה למתכות אחרות.

 

אם נבחר לערבב את האלומיניום עם חומרים נוספים, נוכל לראות תכונות נוספות שלו, בהן חוזק ועמידות גבוהה. כל זאת בהתאם לשילוב הנוצר עם החומרים הנבחרים והמתאימים לו. למעשה, ניתן לראות שבתעשיית הבניין, כלי הרכב והתעופה, בוחרים לעבוד עם סגסוגות שונות של אלומיניום ולא רק עם האלומיניום עצמו. זאת על מנת לקבל את כל תכונותיו האפשריות.

 

שימושים לאלומיניום

 

סולמות אלומיניום – הם משמשים בעלי מקצוע, ארגונים וחברות לביצוע פעולות שונות, הכרוכות בהגעה למקומות גבוהים. יתרה מזאת, מלבד אלו, הם גם משמשים לקוחות פרטיים המבקשים לבצע עבודות כמו, צביעת הבית, תיקונים בתקרת הבית, התקנות של רהיטים וגופי תאורה ועוד.

 

חיפוי אלומיניום – משמש על מנת לחפות קירות חיצוניים של מבנים ולצור אלמנטים תלת מימדיים ומעוגלים, כל זאת בהתאם לסוג המבנה והקונספט העיצובי שלו. בגלל הפונקציונאלית של האלומיניום, הוא נבחר כחומר מועדף על ידי אדריכלים, שכן יש לו תכונות פיזיות שניתן לנצל לצורך העיצובי וכמו כן הוא קל משקל. יתרה מזאת, הוא גם נחשב לחומר ידידותי לסביבה, שכן ניתן למחזר אותו ועל כן, עוד יותר הופך לשימושי בכל הקשור לחיפוי מבנים ציבוריים ופרטיים.

 

קירוי אלומיניום – משמש על מנת לצור הצללה וכמו כן הגנה מפני גשם. קירוי זה ניתן לראות במקומות בהם מותקנים כספומטים וכמו כן, בכל מקום הדורש הצללה וקירוי.

 

ניקוי ואחזקה

 

אלומיניום בשונה מחומרים אחרים, איננו דורש תחזוקה גבוהה. מה שכן, יש לבצע תחזוקה מינימאלית הכוללת שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים בלבד (רצוי חומר ניקוי חלשים שניתן להמיס אותם במים), לנקות את האבק ממנו (שכן הצטברות האבק איננה טובה לאלומיניום) ולנקות פיח (במידה ויש עליו).

 

שורה תחתונה

 

אם אתם רוכשים מוצר מאלומיניום, וודאו שהוא אכן מיוצר מאלומיניום איכותי. בדקו את מחירי המוצרים אצל מספר חברות, כך תוכלו להשוות בין המחירים שקיבלתם ולהעדיף את המחיר הנמוך שקיבלתם. מומלץ גם לבדוק המלצות על החברה או החברות מהן אתם רוכשים את מוצרי האלומיניום. תוכלו למצוא חוות דעת באתרי האינטרנט, בפורומים וכמו כן ברשתות החברתיות. וודאו שאתם מקבלים על המוצרים אחריות של לפחות שנה. מוצרי אלומיניום איכותיים ישמשו אתכם לאורך זמן רב ואתם בהחלט יכולים להיות בטוחים שהשקעה הכספית בהם, רק תשתלם לכם לטווח הארוך.

 

 

תפריט נגישות