שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

כלי עבודה שכל בעל מקצוע צריך – מסולם ועד עגלת משא

לא משנה במה אתה עוסק, יש כלי עבודה שכל בעל מקצוע צריך להחזיק וביניהם סולמות ועגלות משא.


יש כלי עבודה ייחודיים לבעלי מקצוע מסוימים, כמו מכסחת דשא לגננים או מפתח שבדי לשרברבים. אך יש כלים מסוימים שכדאי להחזיק ללא קשר לתחום העיסוק, כמו פטיש, מברג פיליפס, מברגה חשמלית/מקדחה וכלים נחוצים נוספים.


אילו כלי עבודה נוספים יכולים לסייע?


בנוסף לכלים שהוזכרו בסעיף הקודם, יש עוד שני כלי עבודה חשובים, שבכוחם לסייע לכל בעל מקצוע ולעתים גם לשימוש ביתי. הכלים הם: סולמות טלסקופיים ועגלות משא.


אילו יתרונות יש לסולמות טלסקופיים?


סולמות טלסקופיים יכולים לשמש לדברים רבים: עבודות בגינה, צביעה, התקנת מדפים, ארונות ותאורה, התקנה ותיקון מזגנים ובאופן כללי הם טובים לכל בעל מקצוע הצריך לבצע עבודות בגובה באופן שוטף, או מדי פעם. היתרון בסולם כזה הוא האפשרות לכוונן אותו גם לגבהים שונים וגם לצורות שונות, בהתאם לצורך. בנוסף, בשל האפשרות לקפל את הסולמות הטלסקופיים, למעשה הם לא תופסים הרבה מקום ואפשר לנייד אותם בקלות ממקום למקום או להעמיס אותם על כל רכב.


מה לגבי עגלות משא?


יש סוגים שונים של עגלות משא וההבדלים בין הסוגים נובעים בעיקר ממאפיינים הקשורים לגודל העגלה, המשקל שהיא יכולה לשאת והחומר ממנו היא עשויה (פלסטיק/אלומיניום/ברזל). יש גם מאפיינים נוספים, כמו גודל הכף, איכות גלגלים וכו’.


כיצד עגלות משא יכולות לשמש בעלי מקצוע? ובכן, כל עסק בו יש צורך בשינוע והובלה של דברים יוכל להקל על עבודתו באמצעות עגלת משא מתאימה. כך למשל, אפשר למצוא עגלות משא בחברות הובלה, אצל שליחים המוסרים חבילות, העברת סחורה מכלי רכב לתוך חנות וגם במשלוחים של מוצרי מזון מהסופר לבתים פרטיים. עגלת משא מאפשרת לנייד חפצים במשקלים שונים, ללא מאמץ וללא נזקים כמו כאבי גב ולכן היא מייעלת את העבודה. השימוש בעגלות משא הוא קל ונוח לתפעול, כל שצריך לעשות, זה למקם את קצה הכף מתחת למטען וכך מעלים אותו לעגלה. מכאן, הדרך כבר קלה ומהירה.


כמו כלי עבודה רבים אחרים, גם סולמות טלסקופיים ועגלות משא יכולים לשמש בעלי מקצוע מתחומים שונים, להקל ולייעל את עבודתם.


עגלת משא 2 גלגלים - מוצר חדש

 

 

תפריט נגישות