שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

כלי עבודה וחומרים להתקנת פרגולות אלומיניום

פרגולות מעץ נפוצות מאוד, אך בשנים האחרונות פרגולות האלומיניום הפכו גם הן לפופולאריות. למעשה, פרגולות מעץ אינן תמיד מתאימות מבחינת עיצובית למבנה שאותו הן אמורות להצליל. יתרה מזאת, יש איתן בעיה בעיקר באיזורים בהם יש מזג אוויר בעייתי, כזה שעשוי לפגוע במראה העץ. על כן, יש חלופה טובה ואיכותית והיא פרגולות העשויות מאלומיניום.

 

אם יש לכם ידיים טובות וזמן, תוכלו להתקין פרגולה בעצמכם ולא תהיו חייבים להיעזר בהכרח בבעל מקצוע. בשוק, קיימות לא מעט ערכות (קיטים) באמצעותן ניתן להתקין את הפרגולה בעזרת מספר כלי עבודה בסיסיים שרצוי שיהיו ברשותכם. מעבר לכך, קחו בחשבון שאין מה לעשות, במידה ותביאו בעל מקצוע, כזה שיש לו ניסיון בתחום של התקנת פרגולות, העבודה תיצא בוודאות בצורה הטובה והמושלמת ביותר. מה שכן, אם אתם בטוחים שאתם יכולים לקחת את המשימה על עצמכם, אז עשו זאת בחוכמה וקראו על הנושא וכמו כן התייעצו עם בעלי מקצוע ומכרים שכבר עשו את העבודה הזאת בעבר.

 

אז אלו כלי עבודה אתם צריכים שיהיו ברשותכם?

 

קודם כל, אל תחכו לרגע האחרון עם רכישת כלי העבודה המתאימים. מומלץ להשוות את המחירים שלהם בחנויות השונות ובכלל מומלץ שתתייעצו עם הצוות המקצועי הנמצא בחנות. הוא כבר ינחה אתכם לבחירת הכלים הנכונים והמתאימים לעבודה.

 

צבע – פרגולות אלומיניום נצבעות עוד במפעל. לכן, אין צורך להשתמש בצבעים המותאמים במיוחד לעבודות אלומיניום. מה שכן, קחו בחשבון שאם אתם קונים קיט, אז הוא עשוי להגיע בצבעים מצומצמים כלומר, לבן, פנינה או ברונזה. במידה ואתם רוצים צבע אחר, עליכם להזמין אותו מראש. כלומר יש לבצע הזמנה מותאמת אישית של פרגולה מאלומיניום. קחו בחשבון שהדבר עשוי לייקר את עלות הפרגולה.

 

מברגה – עליכם לרכוש מברגות המתאימות להתקנת ברגים קודחים באלומיניום או ברגי איסכורית.

 

פלס – בעזרת הכלי הזה, תוכלו לבדוק את יישור הקורות, כאשר הן יוכנסו לתושבת ולפני ההברגה הסופית אליה.

 

סולם – כלי חשוב מאוד והכרחי במיוחד כאשר מתקינים פרגולה. עליכם לרכוש סולם שיהיה מיועד לעבודות בגובה של יותר משני מטר. שימו לב שאתם רוכשים סולם שיהיה מקצועי, איכותי וכמו כן סולם מתקפל (שלא יתפוס מקום). לפני שאתם משתמשים בסולם, קראו גם את הוראות הבטיחות. כך תוכלו למנוע סכנה של נפילה או החלקה ממנו.

 

כיצד לחסוך בעלות כלי העבודה?

 

קודם כל אין להתפשר על איכות כלי העבודה. כלים זולים יכולים לגרום לתאונות. אפשר כן לחסוך את העלות, על ידי הזמנה מהאינטרנט. נסו להיעזר באתרים של השוואת מחירים. תוכלו גם להגיע פיזית לחנויות ולראות את כלי העבודה ורק לאחר מכן להזמין באינטרנט (במידה והמחיר נמוך יותר).

 

 

בהצלחה!

תפריט נגישות