שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

כלי עבודה הכרחיים להנדימן הביתי

אילו כלי עבודה כדאי לכלול בארגז הכלים הביתי ולמה הם ישמשו אתכם?

 

האם אתם קוראים לאנשי מקצוע כאשר יש צורך בתיקונים בבית או בביצוע עבודות פשוטות? עם מעט חוש טכני ובאמצעות הרכבה נכונה של ארגז כלים, תוכלו לבצע עבודות רבות בכוחות עצמכם, וכך לחסוך גם בזמן וגם בכסף.

 

מה צריך לכלול בארגז הכלים הביתי?

 

נתחיל דווקא מהכלים הפחות מוכרים, כמו עגלת משא. עגלת משא יכולה להקל עליכם במגוון פעולות ביתיות, כמו סחיבת הקניות מהרכב, הזזת רהיטים וחפצים כבדים מחדר לחדר ואף ויתור על שירותי הובלה במקרים רבים. כמובן שכדאי לבחור בעגלת משא מתקפלת, כדי לצמצם למינימום את המקום שהיא תתפוס בבית.

 

הכלי הבא הוא מברגה ומקדחה חשמלית. אמנם מדובר בשני כלים שונים, אך יש אפשרות לקנות מכשיר המשלב את שניהם ולשים לב שהוא כולל גם ערכת ביטים ומקדחים, המתאימים לשימושים שונים. מברגה ומקדחה חשמליים ישמשו אתכם לתליית מדפים, תמונות, הרכבת רהיטים, בניית ארונות וכן הלאה. טיפ נוסף הוא לבחור במברגה ומקדחה נטענים, כך שלא תהיו מוגבלים לעבודה בקרבה לשקע חשמלי. מלבד רכישת מברגה ומקדחה חשמליים, מומלץ להחזיק גם במברגים ידניים, כמו פיליפס או מברג שטוח, שיהיו זמינים כאשר מדובר בביצוע עבודות קלות ומהירות.

 

כלים נוספים שישמשו כל הנדימן, הם הכלים הבאים: מסמרים, פטיש, קאטר, פלייר ומפתח שוודי. לכך יש להוסיף גם פומפה לפתיחת סתימות וסולם מתקפל. הכלים האלו יאפשרו לכם לבצע עבודות אינסטלציה קטנות והתקנות של כלי סניטריים או חפצים אחרים ברחבי הבית. את כל הכלים הקטנים, כדאי לשמור בקופסה אחת או בארגז קטן, וכך תוכלו לאתר אותם במהירות בשעת הצורך. סולם ועגלת משא מתקפלת, תוכלו לאחסן במרפסת, גינה או במחסן הביתי ומכיוון שהם מתקפלים הם לא יתפסו מקום רב. רק שימו לב שהם אינם חשופים לגשם או לקרני השמש, כדי שלא תיווצר חלודה או נזקים אחרים הנובעים משינויי מזג האוויר.

 

ארגז כלים ביתי, המכיל כלי עבודה הכרחיים, מאפשר לכל אדם לבצע עבודות רבות הנדרשות בבית באופן שוטף, וכך גם לרכוש ידע טכני וגם לחסוך זמן וכסף.

 

 

תפריט נגישות