שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

יתרונות בהזמנת מוצרים באינטרנט

בשנים האחרונות חל זינוק חד במספר האנשים ברחבי הארץ והעולם, אשר מעדיפים ל”זנוח” את שיטת הקניות הקונבנציונלית, שכוללת הגעה פיזית לחנות ולעבור לקנות מוצרים שונים דרך האינטרנט. החל מבגדים ומוצרי טיפוח, דרך ספרים ועד מוצרי אלקטרוניקה שונים – תופעת הקניות באינטרנט מכסה מגוון עצום של אפשרויות ומוצרים ונדמה שזה רק ילך ויגדל בעתיד הקרוב, לצד התפתחות הטכנולוגיה. אז למה כדאי גם לכם להתחיל לקנות באינטרנט עוד היום? הנה שלוש סיבות מרכזיות.

 

בגלל ההיצע של אתרי הקניות באינטרנט

 

נכון, לפעמים זה נראה שיש לנו כאן בארץ את כל המוצרים והחידושים הכי עדכניים שיצאו לשוק ושהמגוון כל כך רחב, שרק צריך לדעת לבחור. אבל האמת היא, שהמגוון הקיים בארץ הוא גרגר בחול לעומת ההיצע הרחב והעצום שקיים בחו”ל ובנוסף, ישנם לא מעט מוצרים שחלקם לא מיובאים לארץ בגלל סיבות כאלו ואחרות (חלקן בירוקרטיות וחלקן כלולות בשיקולים של החברות השונות שמייצרות אותן). אבל בעוד שאת המוצרים השונים האלו לא ניתן להשיג בשום מקום אחר בארץ, כן ניתן להשיג אותם באתרי קניות בחו”ל, שמספקים לגולש הישראלי מגוון גדול של מוצרים מכל הסוגים.

 

כי הרבה יותר נוח לערוך קניות באתרי קניות באינטרנט

 

אורח החיים הישראלי יכול להגיע פעמים רבות לרמה כאוטית ומלאה בעומסים – מרבית הישראלים קמים מוקדם, נוסעים לעבודה בפקקים, מבלים את כל היום בסידורים ובלחצים וחוזרים הביתה בשעה מאוחרת (שוב, בפקקים). אפילו עבור מי שנשארים בבית עם הילדים, סדר היום בין הסידור, הארגון והטיפול בצרכים השונים של הבית, כמעט ולא מותיר לנו שעות פנויות בהן נוכל לטייל להנאתנו בין החנויות השונות ואם כבר יש לנו שעה פנויה – אנחנו מגלים שמרבית החנויות כבר סגורות. לעומת זאת, אתרי קניות באינטרנט מאפשרים לנו לערוך את הקניות השונות שלנו, בין אם מדובר בבגדים או קנייה של גדג’ט חדש – בכל שעה ובכל מקום שנרצה.

 

בגלל המחיר באתרי הקניות השונים באינטרנט

 

אין דרך להתחמק מזה – כולנו מרגישים בכיסנו את השפעתו של יוקר המחיה ועליית המחירים המתמדת, היא אחת הסיבות המרכזיות שבגינה מרבית הישראלים בוחרים לערוך את הקניות שלהם באתרי קניות בחו”ל. המחירים הרבה יותר נוחים לכיס והתחרות באתרי הקניות באינטרנט היא גדולה יותר, מה שאומר עוד הוזלה של המחירים וגם, שנוכל לבחור בין שלל האתרים השונים את המחיר הטוב והמשתלם ביותר עבורנו.

 

אין לכם כרטיס אשראי בינלאומי? מחפשים דרך נוחה ובטוחה לערוך קניות באינטרנט? חפשו אותנו בגוגל ותיהנו משירות שמגיע אליכם עד הבית!

 

 

תפריט נגישות