שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

ארגז כלים מומלץ לכל משפץ חובב

על מנת לעשות עבודות נגרות קלות ופשוטות, אין צורך בידע מוקדם, אלא אך ורק בידע טכני בסיסי. יתרה מזאת, גם אין לכם ידע טכני וזאת הפעם הראשונה שאתם מנסים לעבוד עם עץ, דעו שתוכלו ללמוד איך לבצע את העבודה, על ידי צפייה במדריכים כתובים (המצויים באתרים שונים כולל פורומים וקבוצות בפייסבוק) ובמדריכים מצולמים (אותם תוכלו למצוא ברשת היוטיוב). מעבר לכך, גם לא תצטרכו להצטייד בכלים מסובכים לתפעול או יקרים. רכישת הידע תעזור לכם לבצע עבודות שיפוצים בסיסיות, מבלי הצורך להזמין איש שיפוצים, הנדימן או נגר. כך תוכלו לחסוך לא מעט כסף.

 

כלי עבודה ידניים

 

אנו ממליצים לכם לצור לכם ארגז כלים, בו תוכלו לרכז את כל כלי העבודה הידניים שאתם תצטרכו לעבודות השונות. הארגז יכלול כלים כמו, פטיש, מברג שטוח ומברג פיליפס, מלחציים, פלס ומטר. מעבר לכך, מלבד ארגז הכלים והציוד שהוזכר לעיל, מומלץ שיהיה ברשותכם גם סולם מתקפל איכותי, עשוי מאלומיניום. כך תוכלו לבצע עבודות בגובה, בצורה בטיחותית ונוחה.

 

סולם 6.2 - 4

 

כלי עבודה חשמליים

רכשו לכם מסור חשמלי, שיאפשר לכם לבצע חיתוך בעץ, ללא כל בעיה ועם הפעלת מאמץ מינימאלי בלבד. תוכלו גם להוסיף מברגה וסט ביטים וכמובן מקדחה וסט מקדחים. רכשו כלי עבודה חשמליים איכותיים, של חברות מוכרות בתחום. כך תוכלו לבצע איתם עבודות לאורך זמן מבלי החשש שיהיו תקלות. וודאו שאתם מקבלים אחריות של לפחות שנה על המוצרים הללו.

 

לאחר שהצטיידתם בכלי העבודה הידניים והחשמליים, כעת כל מה שנותר הוא לארגן פינת עבודה ולבצע עבודות פשוטות, ממש בעצמכם. אם מדובר על עבודות בגובה, הקפידו על כללי הבטיחות והשתמשו בכלי העבודה המתאימים. מעבר לכך, בכל סוג עבודה שאתם מבצעים, הרכיבו גם משקפי מגן ולבשו בגדי עבודה. כך יהיה לכם נוח לעבוד.

 

שורה תחתונה

אל תחששו לנסות ולהעז בכל הקשור לעבודות שיפוצים בבית שלכם. כל עוד מדובר על עבודות בסיסיות ופשוטות יחסית, עשו אותן בעצמכם. כך תוכלו לדעת שחסכתם המון כסף ולא קראתם במיוחד לבעל מקצוע. הכינו לכם תכנית עבודה מסודרת, קראו וצפו בכמה שיותר מידע בנושא וגשו לעבודה. שיהיה בהצלחה!

 

תפריט נגישות