שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

איך לבחור סולם מתקפל: כך תבחרו את הסולם הנכון והמתאים לכם

עובדים בגובה? מעוניינים לרכוש סולם? עליכם לבצע קניה חכמה כדי להיות בטוחים שרכשתם מוצר שעתיד לשמש אתכם היטב. כך תבחרו את הסולם שלכם.

 

לפני שאתם ממהרים לבחור את הסולם ולרכוש אותו, מומלץ כי תכינו מעט שיעורי בית. עליכם להכיר את מגוון המוצרים המוצעים בשוק, וללמוד על היתרונות של כל אחד מהם. רק לאחר שאתם יודעים מהו הסולם המתאים לכם, תוכלו לקבל החלטה ולרכוש אותו. מובטח לכם כי תהיו מרוצים מהסולם והוא ישמש אתכם היטב לאורך זמן. כי סולם מתקפל מוצלח אמור לאפשר לכם לבצע את מכלול הפעולות שאתם צריכים לבצע בגובה בנחות ובבטיחות מקסימלית.

 

פרמטרים בבחירת סולם

 

בטיחות – כאשר רוכשים סולם חובה להתייחס לפן של הבטיחות. יש מוצרים בטיחותיים שמתאימים לתקני הבטיחות, לעומת מוצרים שאינם עומדים בדרישות התקן. מוצרים אלו עלולים לסכן את המשתמשים ולגרום להם לנזקים חמורים. על הסולם להיות יציב ולאפשר שימוש נוח – בלי לגרום לסיכונים מיותרים.

 

איכות – כמו כל מוצר גם סולם צריך להיות מוצר איכותי כדי שאפשר יהיה לעשות בו שימוש לאורך זמן. בחינת האיכות תכלול את חומר הגלם ממנו עשוי הסולם, וכן איכות הבניה של המוצר.

 

חומר גלם – ישנם סולמות המיוצרים מחומרי גלם שונים. חשוב לוודא כי הסולם אותו אתם רוכשים יציב דיו מחד, אך קל לנשיאה מאידך. אלומיניום נחשב לחומר גלם מומלץ בכל מה שקשור לסולמות.

 

מבנה – יש סולמות במבחר מבנים ודגמים. חשוב לבחור את הסולם המתאים שיענה על הצורך שלכם, ויאפשר לכם לבצע את המשימות שכם בצורה בטיחותית וללא חששות. ניתן לבחור בסולם בצורת האות ג’, סולם נשען, סולם ביתי או סולם מקצועי מתקפל. לכל סולם יש מבנה שונה שמתאים לצרכים מסוג אחר. אפיינו את השימוש העתידי שלכם ובהתאם לכך בחרו את הסולם שעונה על הצורך.

 

בררו על מגוון המוצרים המוצעים ואתרו את הסולם שמתאים לכם ועונה על הדרישה שלכם. כך תוכלו לעשות בו שימוש ולהיות שבעי רצון ממוצר מתאים. הוא ילווה אתכם בנאמנות!

 

 

סולם טלסקופי מתכווץ

תפריט נגישות