שירות לקוחות
11 Netivot Street, Herzliya 03-6161026 09-8348646

איך לבחור סולם? מדריך מקוצר שכדאי לקרוא בטרם הרכישה

איך לבחור סולם?

סולמות הם בחירה פופולרית עבור בעלי בתים רבים. הם מספקים דרך בטוחה ונוחה לגשת לחלקים הגבוהים יותר של הבית. הם גם מקלים על העבודה בפרויקטים המבוצעים מעל פני הקרקע.

בחנויות, ישנם סוגים רבים ושונים של סולמות, כך שתהליך הבחירה עשוי להיות קשה ויש לבחור סולם שיתאים לצרכים הנדרשים. להלן מספר טיפים לבחירת הסולם הטוב ביותר עבור הצרכים והמטרות שלכם:

-סוג הסולם – יש סולמות כפולים וסולמות יחידים. ההבדל ביניהם נעוץ באופן פתיחת הסולם. סולם כפול מוכר גם כסולם A והוא נפתח ל-2 מצבים: מצב A ומצב נשען על הקיר. סולם יחיד מוכר גם כסולם נשען על הקיר. זהו מצב הפתיחה היחיד שלו. אחד השימושים הפופולאריים שלו הוא עלייה לגג.

-משקל הסולם – יש העדפה לסולמות אלומיניום על פני סולמות עץ וזאת משום שמשקלם הוא נמוך יותר, תודות למתכת האלומיניום הנחשבת למתכת קלת משקל. על כן, הדבר משפיע על משקל הסולם כולו. כך שבמידה ואתם מחליטים להתחדש בסולם חדש, רכשו סולם אלומיניום. זוהי הבחירה המומלצת.

-אורך הסולם – סולמות מגיעים בגדלים רבים. חשוב לדעת איזה גודל של סולם אתם צריכים לפני שאתם מבצעים את הרכישה. אצלנו באתר “דיל הדילים”, תוכלו למצוא כל מיני גדלים כמו, 3.2, 3.8, 4.4. 5.6, 6.2 מטרים ועוד.

סיכום הדגשים שיש לקחת בחשבון כאשר מחליטים לרכוש סולם

להלן הדגשים:

שלב 1: מהי מטרת הסולם?

שלב 2: כמה גבוה הסולם צריך להיות?

שלב 3: איזו צורת פתיחה תהיה לסולם?

שלב 4: האם הוא קומפקטי וניתן לאחסון בקלות?

כמה מילים לסיכום…

אין ספק שסולם הוא כלי חשוב בארסנל שיפוץ הבית ובכלל הוא אידיאלי למגוון של עבודות בגובה. הוא משמש לגישה נוחה למקומות גבוהים שיש במבנה כמו, גגות ועליות גג. כיום, ניתן להשיג סולמות במחירים משתלמים במיוחד.
מדובר על השקעה שמסתכמת בהוצאה של כמה מאות ועד אלפים בודדים. המחיר משתנה בהתאם לגודל הסולם ולצורת הפתיחה שלו.

אתם מוזמנים להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו להתאמת הסולם הנכון עבורכם. שיהיה בהצלחה!

תפריט נגישות